• turkish
  • englis
  • englis
Online kataloglarımızı ve 2019 fiyat listemizi görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

AR-GE ve İnovasyon

Son yıllarda, gelişen teknoloji ve değişen müşteri beklentileri ile birlikte sektörü yakından takip edip, ’kaliteli-rekabetçi ürün ve hızlı servis için doğru adres’’ ilkesiyle yola çıkarak, yatırımlarımıza bir yenisini daha ekledik. Eskişehir’de yer alan LEED Sertifikalı tesislerimiz bünyesinde kalite ve Ar-ge laboratuvarlarımızı kurduk.

Laboratuvarlarımızda koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik bilinciyle faaliyetlerimize devam ederek, sektörün öncü ve güçlü firması olmanın yanı sıra, Türkiye’de sektörel bilgi birikimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Öncelikli amacımız, müşteri beklentilerinin tamamını karşılayacak mükemmel kalitedeki ürünlerin rekabetçi fiyatlarla üretilmesini sağlamak ve bu ideal kalitenin sürdürülebilirliği için çalışmalar yapmak. Laboratuvarlarımız bu amacın yalnızca ürün kalitesinde değil, proses kalitesinde de uygulanabilir somut sonuçlara döküldüğü yerdir.

laboratuvarlarımızda tüm test ve analiz yöntemlerini; TS EN 14304, TS EN 13180 ve UL 181 standartları başta olmak üzere, UL, EN VE TS standartlarına uygun olarak yapmakta ve yeni ürünleri buna göre geliştiriyoruz. Test ve analiz sonuçlarını yorumlamada ise uluslararası platformlarda geçerliliği kanıtlanmış Pareto analizleri, Histogramlar, Ishikawa diyagramları gibi pek çok istatistiksel kalite geliştirme yöntemlerini kullanıyoruz. Bu test ve analiz yöntemlerinin en doğru şekilde uygulanabilirliği için ulusal ve uluslararası laboratuvarlar, Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve Anadolu Üniversitesi ARİNKOM ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz.

28_1

Bununla birlikte laboratuvarımızda, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve kalıcı kılmak amacıyla ürün geliştirme ve yeni ürün belgelendirme çalışmaları devam etmektedir. Hammaddeden son ürüne kadar uygulanan analizler ve geliştirilen deney tasarımları sektörün ihtiyaç duyduğu yeni ürünlerin geliştirilmesini daha hızlı ve doğru kılmak amacıyla tüm departmanlarımızla koordineli olarak çalışıyoruz.

Teknolojik üretim prosesleri, nitelikli iş gücü, güçlü  Ar-Ge altyapısı ve başarılı ihracat performansıyla Türkiye ekonomisine ve sanayisine verdiğimiz katkıyı her geçen gün artırıyoruz. Ar-ge ve Know-How konusunda sektörümüzde öncü olmak en önemli hedeflerimizin başında geliyor. Laboratuvarlarımızda genç, dinamik ve alanlarında uzman çalışanlarımızla sektörün geleceğini inşa etmenin sorumluluk ve bilincinde çalışıyoruz.

28_2